logo sklepów z farbami Kolor Farby w Krakowie

Sklep z farbami Kraków

ul. Wielicka 87, Kraków

tel. 12-265-70-85

wielicka@kolorfarby.com.pl

ul. Zakopiańska 58, Kraków

tel.12-269-02-79

zakopianska@kolorfarby.com.pl

Farby Dulux

Pewnym zaskoczeniem dla każdego będzie informacja, że korzenie firmy Dulux sięgają XVII wieku. W tym właśnie czasie powstały zalążki firmy Akzo Nobel, która jest właścicielem marki Dulux. Firma sprzedaje swoje farby na 80 rynkach na świecie, zaopatrując nie tylko klientów indywidualnych, ale również zajmuje się produkcją farb i lakierów dla przemysłu, budownictwa oraz transportu.

Motto firmy Dulux „Let’s colour” w pełni oddaje sposób myślenia oraz postrzegania barw przez firmę. Obserwując działania firmy oraz jej propozycje kolorystyczne trudno się nie zgodzić, że farby Dulux próbują wyznaczać trendy w dziedzinie farb do ścian dla klientów indywidualnych. Sam Dulux mówi o sobie, iż jego „misją jest dodawanie koloru do życia ludzi”. Każdego roku firma wydaje piękny katalog, w którym prezentuje Kolor Roku oraz przykładowe aranżacje z wykorzystaniem właśnie tego koloru, jak również i inne harmonizujące z nim kolory. W roku 2017 kolorem roku jest Szary Denim, który, jak firma opisuje, idealnie odzwierciedla trendy panujące w architekturze. Kolor ten pasuje zarówno do salonu, jak również do sypialni i jest idealną bazą do modnych aranżacji kolorystycznych.
Klikając na poniższą grafikę można obejrzeć proponowany kolor, jak również inne, pasujące do niego odcienie proponowane przez Dulux.
Dulux- kolor roku 2017 - szary denim

Elegancki, spokojny, wyważony, a mimo to rzucający się w oczy i wyrazisty. W tym sezonie, ponownie modne staje się łączenie kolorów, ale nie na zasadzie kontrastu, ale harmonijnego podkreślania piękna jednego i drugiego.

Oferta kolorystyczna Dulux obejmuje oczywiście dużo większą liczbę kolorów niż prezentowany powyżej, a najpopularniejszym produktem w naszym sklepie są z pewnością Dulux Kolory Świata.

Dulux Kolory Świata

Kolekcja ta liczy 81 kolorów gotowych o wysokiej sile krycia, matowym wykończeniu i odporności na zmywanie. Obecnie w katalogu kolory inspirowane są różnymi zakątkami ziemi na przykład Kalkutą, Tybetem, Andaluzją, czy też Antarktydą.

Dulux EasyCare

Hydrofobowa, plamoodporna farba do ścian to nowość w ofercie Dulux. Jak opisuje producent, płynne zabrudzenia nie przenikają w głąb powierzchni, a jedynie po niej spływają. Farba Dulux EasyCare dostępna jest w szerokim wyborze z kolorów gotowych. Szczegóły oferty w naszych placówkach.