Home / Promocje Mamy farby na wszystko!

sklepy

Promocje

Wielka wyprzedaż farb Śnieżka, Dulux, Jedynka, Dekoral, Dulux Once oraz Beckers

Od dzisiaj w naszych sklepach rozpoczynamy wyprzedażową akcję specjalną. Zapraszamy na wyprzedaż końcówek serii farb Śnieżka, Dulux, Jedynka, Dekoral, Dulux Once oraz Beckers w wyjątkowych i mocno obniżonych cenach.
Kolor-promocja
Tylko u nas w promocyjnej cenie 9,99 zł/1 l gotowej, wybarwionej farby – oferta dotyczy farb Śnieżka, Dulux, Jedynka oraz Dekoral. Cena za 1 l farby Beckers to 14,99 zł!!
Oferta dotyczy kolorów farb wycofywanych z oferty z powodu zmian w wyglądzie opakowań lub zmian w kolekcji kolorów gotowych!! Oferta ważna tylko do wyczerpania zapasów!

Tynki akrylowe Ceresit w cenie 129,98 zł za 25kg

Wakacje to idealny termin do tynkowania i ocieplenia domu. Zapraszamy do naszej firmy po produkty marki CERESIT w tym tynk akrylowy w kolorach z mieszalnika. Dowiedz się więcej o tynkach Ceresit.
Tynk akrylowy ceresit

Farby bazowe Tikkurila w cenach niższych o 10%

Zapraszamy do naszych placówek po wyjątkową promocję farb emulsyjnych wewnętrznych producenta Tikkurila. Promocja obejmuje farby z rodziny Tikkurila Optiva ( Optiva Super matt, Optiva matt, Optiva Satin Matt, Optiva Semi matt). Cena farb bazowych -10% lub farba do sufitu gratis – obowiązuje do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w naszych placówkach.

tikkurila optiva

Tikkurila Valtti complete w cenie 39,99zł

Zapraszamy do naszych sklepów po rewelacyjną Tikkurila Valtti complete – lakierobejcę i impregnat w jednym czyli farbę . Cena 39,99zł za opakowanie 0,9l w kolorze bezbarwnym. W naszych placówkach istnieje możliwość wybarwienia tej farby na dowolny kolor.
promocja-kwietnia tikkurila valtti complete