logo sklepów z farbami Kolor Farby w Krakowie

Sklep z farbami Kraków

ul. Wielicka 87, Kraków

tel. 12-265-70-85

wielicka@kolorfarby.com.pl

ul. Zakopiańska 58, Kraków

tel.12-269-02-79

zakopianska@kolorfarby.com.pl

Dobór kolorów

Aby ułatwić dobór kolorów, w naszych sklepach z farbami przygotowaliśmy specjalne stanowiska, przy których można dokonać wyboru idealnego odcienia, w spokoju zastanowić się nad niuansami kolorystycznymi przygotowanych wymalowań lub też obejrzeć w świetle dziennym lub sztucznym kolor farby, która wzbudziła Państwa zainteresowanie.

Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, podpowiedzą oraz przygotują dla Państwa farbę w mieszalniku na podstawie przyniesionej próbki. Próbka ta może przybrać formę skrawka materiału, frontu meblowego lub też kawałka czasopisma. Zrobimy, co w naszej mocy, aby idealnie odwzorować kolor i przygotować farbę, która będzie spełniała wszystkie potrzeby malowanych ścian.

W sklepach przy ul. Wielickiej oraz Zakopiańskiej znaczną część powierzchni zajmują dwa stanowiska firm Tikkurila oraz Ralston, na których prezentujemy kolory farb dostępne w ofertach tych producentów. Jest to duże udogodnienie dla naszych klientów, którzy nie muszą już podejmować decyzji o wyborze koloru, tylko na podstawie wzornika prezentowanego na opakowaniu farby, ale mają do dyspozycji gotowe, wymalowane panele, które w razie potrzeby można obejrzeć nawet w świetle dziennym.

Dobór kolorów farb

Zapraszamy zainteresowanych profesjonalnym doborem koloru do naszych sklepów z farbami w Krakowie.