• Sklepy z farbami Kraków

Dekoracyjne zdobienie ścian farbami

Proponowane przez nas produkty zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Takich, którzy posiadają nieograniczone możliwości finansowe, ale również takich, którzy poszukują oryginalności w przystępnej cenie. Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę konkurencyjnych względem siebie, ale naszym zdaniem posiadających najlepszą ofertę w zakresie dekoracyjnego zdobienia ścian firm.

Firma Magnat wypuściła na rynek kolekcję farb Magnat Style, które zostały stworzone z myślą o tych klientach, którzy cenią sobie wyjątkowość, oryginalność oraz trwałość w swoich pomieszczeniach. Kolekcję tworzy osiem systemów zdobień: grassi, pergamento, quarto, velluto, trawertyn, glinka wenecka, stiuk wenecki oraz marmur klasyczny. Każdy z wymienionych systemów dostępny jest w 1622 kolorach wg wzornika MAGNAT.

Więcej na temat dekoracyjnego zdobienia ścian oraz kilka porad, jak je prawidłowo wykonać znajdą Państwo na stronie www.magnatfarby.pl.

Firma Tikkurila oferuje Państwu całą gamę produktów do dekoracyjnego zdobienia ścian. Już dzisiaj w prosty sposób możecie odmienić swój dom i sprawić, że odzyska on swój blask.

Wszystkie z poniższych produktów oferują niekończące się możliwości improwizacji aranżacji pomieszczeń. Ograniczeniem jest tylko Państwa wyobraźnia.

Poniżej kilka produktów Tikkurila do dekoracyjnego zdobienia ścian:

Optima Formo – jest to tynk o wyraźniej strukturze, pozwalający na uzyskanie dekoracyjnych efektów. Możliwości tworzenia wzorów są niezliczone i zależą tylko od rodzaju narzędzi, które można użyć do ich wykonania
Taika Pearl Paint – akrylowa farba, nadająca powierzchni perłowe wykończenie. Perłowe farby Taika dają możliwość fascynującego wykończenia wnętrza domu i osiągnięcia niepowtarzalnego klimatu. Wyroby dostępne niegdyś jedynie dla zawodowych dekoratorów nadają się do tworzenia stylowych efektów w każdym domu. Łatwa w stosowaniu technika krzyżowania jest dobra nawet dla początkujących.
Taika Pearl Glaze – Półprzezroczysta lazura nadająca powierzchni perłowe wykończenie. Stosowana jako powłoka wykończeniowa na farbę, np. Optiva 5.
Feelings Effect Paint – wodorozcieńczalna bejca do wykonywania efektów dekoracyjnych na powierzchniach uprzednio pokrytych farbą Optima 5. Nadaje powierzchni głębokie, matowe wykończenie. Nałożenie bejcy to szybka i prosta metoda ożywienia ścian w domu. Efekt dekoracyjny jest tym delikatniejszy, im bardziej kolor bejcy zbliżony jest do koloru podkładu. Najlepsze rezultaty uzyskuje się, gdy bejca jest trochę ciemniejsza od warstwy podkładowej. Wybierając kolory można korzystać z 60 gotowych zestawów Feelings. Każdy z nich zawiera 4 współgrające ze sobą barwy, a większość kombinacji to ponadczasowe, najczęściej wybierane przy wystroju wnętrz kolory.

Zobacz przykłady wykorzystania produktów oraz porady na www.tikkurila.pl lub skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników