• Sklepy z farbami Kraków

Mieszalnia lakierów samochodowych

Mieszalnia lakierów samochodowych

Mieszalnia lakierów samochodowych

Dobre dopasowanie, a także wysoka powtarzalność koloru to najważniejsze parametry mieszalni lakierów samochodowych. W naszych sklepach są dostępne dwa systemy mieszalni lakierów dla motoryzacji, umożliwiające nam wyprodukowanie koloru do dowolnego modelu samochodu. Co więcej w naszych sklepach pracują profesjonaliści, którzy potrafią dobrać kolor na podstawie wymalowanego elementu udostępnionego nam przez klienta. Dzięki np. deklowi od wlewu paliwa sprzedawcy mogą skorygować recepturę o niuanse kolorystyczne wynikające z blaknięcia koloru pod wpływem warunków atmosferycznych.

Lakiery samochodowe mieszamy „od ręki”. Duże zamówienia realizujemy w ciągu 24h.

Lakiery z mieszalnika możemy nabić w spray, co ułatwia aplikację.

Wykwalifikowanie pracownicy pomogą z doborem koloru i najlepszego produktu.

Mieszalnie farb dla motoryzacji

Kolory lakierów dla motoryzacji dobieramy komputerowo, według najnowszych receptur do każdej marki i modelu na podstawie numeru znajdującego się na karoserii samochodu (zwykle na tabliczce znamionowej w okolicy drzwi kierowcy). Dorabiamy wszystkie rodzaje lakierów od matowych, przez metaliczne, na perłowych kończąc. Lakiery marek PPG oraz NOVOL charakteryzują się doskonałą siłą krycia, a nabicie lakieru w spray sprawa, że są one łatwe w aplikacji.

Dobieramy również kolory do pojazdów zabytkowych i motocykli.

Systemy mieszalni lakierów samochodowych w

Sklep Wielicka 87 Kraków

  • System PPG – mieszalnik PPG.

Systemy mieszalni lakierów samochodowych w

Sklep Zakopiańska 58 Kraków

  • System Novol – mieszalnik Novol;
  • System PPG – mieszalnik PPG.

Szukasz lakieru samochodowego lub lakieru w spray?

W naszych sklepach mamy łącznie 3 mieszalnie lakierów samochodowych, a ich obsługa jest poparta nawet ponad trzydziestoletnim doświadczeniem naszych pracowników. Wykonamy dowolny kolor dla każdej marki i modelu samochodu.

Opinie naszych klientów

Więcej opinii? Sprawdź co piszą o nas w Google.