• Sklepy z farbami Kraków

Nabijanie spray

Nabijanie spray

Lakiery w sprayu

Nabijanie lakieru w spray

W naszych sklepach oferujemy możliwość nabicia w spray dowolny kolor lakieru. Aby łatwo pomalować lub odświeżyć dowolny przedmiot

Klienci odwiedzający nasze sklepy uważają, że lakiery w pojemnikach typu spray to propozycja skierowana do lakierników samochodowych lub też amatorów motoryzacji, którzy samodzielnie zajmują się naprawianiem niewielkich uszkodzeń, zarysowań na karoserii. Po części jest to prawda, ponieważ nasza oferta nabijanie spray cieszy się wielkim zainteresowaniem w branży motoryzacyjnej.

Niemniej jednak w Kolor Farby chcemy pokazać, że malowanie przy użyciu lakieru w sprayu to nie tylko domena motoryzacji, ale z powodzeniem można tę metodę wykorzystać również w domu np. aby polakierować kaloryfer, pomalować powierzchnie metalowe (np. barierki na balkonie), czy też ułatwić sobie zmianę koloru dekoracji stojących w domu i czekających na odmalowanie.

Towar od ręki

Doradzamy

Testujemy

Niewątpliwą zaletą farb w sprayu jest łatwość i szybkość aplikacji oraz precyzja przy nakładaniu, przy jednoczesnym zapewnieniu koloru bez smug. Poza tym lakier w sprayu jest gotowy do użycia i nie wymaga przygotowania do aplikacji. Potrzebujemy tylko zabezpieczyć otoczenie malowanego przedmiotu i możemy przystępować do działania. Wystarczy wstrząsnąć puszkę i gotowe!

Rozważając użycie lakierów (farb) w sprayu, warto pamiętać, że na poczekaniu przygotujemy każdy kolor. Nasza oferta nie obejmuje tylko gotowych produktów, ale możemy nabić do pojemnika spray każdy interesujący klienta kolor.

Opinie naszych klientów

Więcej opinii? Sprawdź co piszą o nas w Google.

Gdzie nabić lakier w spray w Krakowie?

W sklepach Kolor Farby!

Kolor Farby Wielicka 87

Kolor Farby Zakopiańska 58