• Sklepy z farbami Kraków

Mieszalnia farb przemyslowych

Mieszalnia farb przemyslowych

Mieszalnia farb przemysłowych

Jesteśmy dystrybutorem farb specjalistycznych i przemysłowych, a nasze placówki oferują dostarczenie farb w dowolnych kolorach przy zachowaniu oczekiwanych właściwości oraz norm przemysłowych.  Mieszamy farby antykorozyjne, ognioochronne, farby do dachów, emulsje alkidowe i chlorokauczukowe. Wśród klientów naszych sklepów są przedstawiciele tak wymagających branż, jak branża budowlana, meblarska, spożywcza, a nawet służba zdrowia.

Farby i lakiery przemysłowe mieszamy „od ręki”. Duże zamówienia realizujemy w ciągu 24h.

Lakiery z mieszalnika możemy nabić w spray, co ułatwia aplikację.

Wykwalifikowanie pracownicy pomogą z doborem koloru i najlepszego produktu.

Mieszalnie farb

Doskonale rozumiemy oczekiwania naszych kontrahentów, dlatego nawet największe zlecenia na mieszanie farb przemysłowych jesteśmy w stanie realizować w ciągu 24h. Większość zleceń przemysłowych opieramy na produktach z rodziny farb Tikkurila. Producent ten przygotował produkty do zastosowań przemysłowych zarówno w budownictwie, jak i branżach specjalistycznych, a skandynawskie podejście do jakości i odporność na warunki atmosferyczne zwrócą uwagę każdego wykonawcy.

Zaawansowana technologia, powtarzalność koloru i doświadczeni pracownicy. To trzy zwroty, które w przypadku dostaw dla przemysłu mają kluczowe znaczenie. Doskonale to rozumiemy.

Systemy mieszalni farb przemysłowych w

Sklep Wielicka 87 Kraków

  • Mieszalnik Tikkurila Coatings – farby i emalie – alkidowe (ftalowe), epoksydowe, poliuretanowe, wodorozcieńczalne, epoksyestrowe, chlorokauczukowe, o wysokiej zawartości cynku, termoodporne, posadzki żywiczne;
  • Mieszalnia PPG Industrial – produkty przemysłowe;

Systemy mieszalni farb przemysłowych w

Sklep Zakopiańska 58 Kraków

  • System Novol – mieszalnik Novol;
  • System PPG – mieszalnik PPG.

Szukasz farby przemysłowej w konkretnym kolorze?

W naszych sklepach mamy łącznie 3 mieszalnie farb przemysłowych, a ich obsługa jest poparta nawet ponad trzydziestoletnim doświadczeniem naszych pracowników. Wykonamy dowolny kolor na każdy rodzaj podłoża z uwzględnieniem wymaganych atestów.

Opinie naszych klientów

Więcej opinii? Sprawdź co piszą o nas w Google.