• Sklepy z farbami Kraków

Obsługa firm

Zakupy od ręki

Szeroka oferta farb i lakierów dostępna w sklepach w Krakowie

Fachowe doradztwo

Sprzedawcy farb z największym doświadczeniem w Krakowie

Dodatkowe usługi

Wygodny parking, szybka obsługa, transport i pomoc przy załadunku

logo_Kolor Farby Kraków

ZOSTAW TO NAM

Wyznajemy zasadę, że czas profesjonalistów jest ich najważniejszym zasobem. Dlatego staramy się, aby wszyscy profesjonaliści, firmy budowlane i wykończeniowe, lakiernicy i architekci mogli koncentrować się na realizacji zleconych im projektów. Po naszej stronie zostaje dopilnowanie, aby rozwiązania techniczne oszczędziły ich czas i sprostały oczekiwaniom inwestorów. Mamy najszerszy specjalistyczny zakres produktów do malowania w Krakowie, a w naszych sklepach przedsiębiorcy mogą liczyć na możliwość złożenia zamówienia telefonicznie, dostawę na miejsce inwestycji, fachową pomoc, doradztwo, a także pakiety rabatowe.

16000 +

Artykułów budowlanych

10 +

Sprzedawców

32 +

Lat doświadczenia

SPRZEDAJEMY PRODUKTY DLA PROFESJONALISTÓW

Testujemy nasz asortyment. To znaczy, że nasi pracownicy wiedzą, jak dobrać optymalne rozwiązania i dostosować produkty do twojej inwestycji. W naszych sklepach nie musisz samodzielnie testować produktów, zrobiliśmy to za Ciebie.

Szukamy nowinek technicznych. Postęp dotyczy nie tylko telefonów komórkowych, dlatego przeglądamy setki katalogów w poszukiwaniu rozwiązań, które przyspieszających pracę i ułatwiają montaż. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami pochodzącymi z labolatoriów czołowych producentów farb, lakierów i chemii budowlanej.

Walczymy o najlepsze ceny farb i materiałów budowlanych. Oprócz najszerszego specjalistycznego asortymentu farb w Krakowie, mamy programy lojalnościowe dla stałych klientów.

Szanujemy twój czas. Dlatego otwieramy o 7 rano, dlatego mamy towar na miejscu, dlatego możemy go przywieźć na miejsce inwestycji.

Prowadzisz firmę i szukasz farb, materiałów i narzędzi dla profesjonalistów?

Zadzwoń do Pawła

Opinie naszych klientów

Więcej opinii? Sprawdź co piszą o nas w Google.

Adresy sklepów

Kolor Farby Wielicka 87

Kolor Farby Zakopiańska 58