• Sklepy z farbami Kraków

Farby Kabe

Farby Kabe

Farby Kabe – szwajcarska marka farb i tynków działająca na polskim rynku od 1995 roku. Przez wiele lat działalności firmy w Polsce Kabe ugruntowało swoją pozycję i stało się niewątpliwym liderem w systemach dociepleń, masach tynkarskich oraz co najważniejsze systemów do napraw i renowacji.

Wsparcie centrum badań i rozwoju w szwajcarskim Gossau i rodzimej firmy Karl Bubenhofer AG pozwala firmie Kabe ciągle doskonalić swoje produkty oraz wprowadzać coraz to lepsze produkty do swojej oferty. Dzięki opracowaniu polikrzemianowych produktów do elewacji, firma stała się prekursorem i absolutnym liderem w segmencie produktów mineralnych na elewacje.

Szukasz informacji o farbach Kabe?
Masz problem z wyborem?

W naszych sklepach mamy ofertę farb wielu producentów, a nasi sprzedawcy pomogą wybrać te najlepsze. Wyjaśnią niuanse, pokażą wzorniki, pomogą dobrać kolor. Zapraszamy do naszych sklepów z farbami Kabe w Krakowie.

Farby Kabe w Kolor Farby w Krakowie

W ofercie naszych sklepów znajdą Państwo farby do wnętrz oraz tynki Kabe. Zapraszamy na ulicę Zakopiańską oraz Wielicką, gdzie mogą Państwo zapoznać się z fakturami, kolorami oraz rodzajami tynków Kabe. Nasi doradcy udzielą wszelkich niezbędnych informacji i przygotują dla Państwa w mieszalniku tynk oraz farby do wnętrz i na zewnątrz, w dowolnym kolorze.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie Farb Kabe?

Kabe to nie tylko propozycja dla klientów indywidualnych, ale przede wszystkim produkty do zastosowań profesjonalnych, które doskonale sprawdzą się firmom wykonawczym, architektom, projektantom, firmom budowlanym oraz konserwatorom zabytków. Tynki i <strong>farby Kabe</strong> to sprawdzone i coraz powszechniej stosowane produkty używane przy renowacji budynków zabytkowych. W przeszłości nasze produkty były wykorzystane do prac przy Pałacu w Wilanowie, Zamku Królewskim w Warszawie oraz Klasztorze na Jasnej Górze.

Poza tynkami z oferty KABE polecamy:

NOVALIT F – Polikrzemianowa farba elewacyjna
Mineralna farba nawierzchniowa idealna do zastosowania na zewnątrz budynków. Jako produkt wysoce specjalistyczny idealnie nadaje się do pierwotnego i renowacyjnego malowania podłoży mineralnych. W przypadku remontu i powtórnego malowania tynku, Novalit F idealnie współgra z tradycyjnymi tynkami wapiennymi, wapienno-cementowymi i cementowymi, jak również z cienkowarstwowymi tynkami mineralnymi, krzemianowymi/silikatowymi oraz polikrzemianowymi. Obniżona alkaliczność farb polikrzemianowych (na poziomie wyrobów akrylowych) znacząco redukuje wpływ czynników atmosferycznych na jakość tworzonej powłoki. Przed nanoszeniem farby powierchnię nalezy zagrutnować preparatem NOVALIT GF.

farby-kabe-krakow (3)

AQUATEX – Farba dyspersyjno – krzemianowa do ścian i sufitów
Główną zaletą farby Aquatex od Kabe jest brak wpływu na zdolność ścian do absorpcji wilgoci z powietrza, dlatego jest wręcz idealna do malowania w pomieszczeniach tzw. „mokrych”. Ściany pomalowane tą farbą w sposób naturalny przyjmują i oddają wilgoć. Farba Aquatex może być stosowana do pierwszego, jak również i ponownego malowania ścian wykonanych z takich materiałów jak: beton, tynki wapienne,tynki wapienno-cementowe, cementowe i gipsowe oraz płyty gipsowo-kartonowe). Nowe powierzchnie (tynki cementowe i cementowo-wapienne) nie wymagają gruntowania i mogą być malowane farbą już po upływie 14 dni od ich wykonania.
PROLATEX – Farba lateksowa do ścian i sufitów
Wysokiej jakości lateksowa farba do ścian i sufitów. Producent szczególnie poleca ją do domów i mieszkań, głownie do malowania ścian w pomieszczeniach często użytkowanych (korytarze, klatki schodowe, hall) oraz w pomieszczeniach tzw. „mokrych” – wilgotnych. Może być również wykorzystywana w budynkach komercyjnych, takich jak budynki użyteczności publicznej, placówkach służby zdrowia oraz w zakładach produkcyjnych przemysłu spożywczego. Prolatex może być zastosowana na ściany pokryte tynkiem cementowym, cementowo-wapiennym, wapiennym i gipsowym oraz płytami GK, jak również bezpośrednio na beton. Producent poleca daje możliwość pokrycia Prolateksem ścian pokrytych tapetami z włókna szklanego. Podobnie jak Aquatex może być zastosowana do tzw. „”pierwszego malowania ścian”, jak również w trakcie remontu i powtórnego malowania.

Opinie naszych klientów

Więcej opinii? Sprawdź co piszą o nas w Google.

Adresy sklepów

Kolor Farby Wielicka 87

Kolor Farby Zakopiańska 58