• Sklepy z farbami Kraków

Farby Magnat

Farby Magnat

Farby Magnat to produkty dla osób ceniących nowoczesne koncepcje w aranżacji wnętrz. Marka Magnat jak żadna inna na rynku farb i produktów do zdobienia wnętrz śledzi najnowsze trendy i corocznie oferuje swoim klientom produkty dostosowane do najnowszych koncepcji aranżacyjnych.

W ofercie Magnat farby emulsyjne (lateksowe oraz nowatorskie ceramiczne), farby do ścian i sufitów (w tym antyrefleksyjna, lateksowa farba do sufitów zapewniająca głęboki mat bez podkreślania zbędnych wypukłości i nierówności powierzchni), systemy dekoracyjne, szablony malarskie oraz profesjonalne narzędzia do malowania.

Szukasz informacji o farbach Magnat?
Masz problem z wyborem?

W naszych sklepach mamy ofertę farb wielu producentów, a nasi sprzedawcy pomogą wybrać te najlepsze. Wyjaśnią niuanse, pokażą wzorniki, pomogą dobrać kolor. Zapraszamy do naszych sklepów z farbami Magnat w Krakowie.

Farby Magnat w Kolor Farby w Krakowie

W ofercie naszych sklepów znajdą Państwo farby do wnętrz oraz sufitów marki Magnat. Zapraszamy na ulicę Zakopiańską oraz Wielicką, gdzie na żywo prezentujemy najciekawsze pozycje z oferty marki. Na dostępnych wzornikach mogą Państwo porównać kolory i wybrać najlepszy, dopasowany do swojego wnętrza. Dodatkowo wraz z farbami oferujemy szeroką gamę akcesoriów malarskich (wałków, pędzli, folii, taśm malarskich oraz wiele innych).

Jakie produkty znajdziemy w ofercie farb Magnat?

Farby Magnat to przede wszystkim farby do ścian i sufitów. Ceramiczne, lateksowe, hybrydowe, plamoodporne, zmywalne i szorowalne. Wszystkie te cechy sprawiają, że produkty Magnat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów Kolor Farby.

Wszystkie farby do ścian dostępne w wielu kolorach gotowych (w zależności od produktu, nawet w 66 kolorach), a farby do sufitów posiadają różne stopnie matu, od tradycyjnych, poprzez głęboko matowe, aż po antyrefleksyjne rozwiązania. Warto również wspomnieć o specjalnych farbach do kuchni i łazienek, o  hydrofobowych właściwościach.

Z oferty Magnat polecamy:

MAGNAT farba tablicowa
Podążanie za trendami na rynku sprawia, że w ofercie Magnata znajdą Państwo najpopularniejsze i pożądane przez klientów rozwiązania. Farba tablicowa Magnat to jeden z takich produktów. Ceramiczna powłoka uzyskana po malowaniu pozwala na stosowanie ściany lub innej drewnianej powierzchni jako notatnika w biurze, tablicy do rysowania dla dzieci lub miejsca na ścianie do prezentacji menu w restauracji.

MAGNAT CERAMIC – Ceramiczna farba do wnętrz
Najwyższej jakości żywice i komponenty zapewniają ponadprzeciętną odporność na plamy, szorowanie, zmywanie oraz intensywne użytkowanie. Magnat Ceramic dostępna w 66 kolorach gotowych.

magnat-ceramic-krakow

Opinie naszych klientów

Więcej opinii? Sprawdź co piszą o nas w Google.

Adresy sklepów

Kolor Farby Wielicka 87

Kolor Farby Zakopiańska 58