• Sklepy z farbami Kraków

Komputerowy dobór kolorów

Komputerowy dobór kolorów

Komputerowy dobór kolorów

Aby ułatwić dobór kolorów w naszych sklepach z farbami przygotowaliśmy specjalne stanowiska, przy których pomożemy dokonać optymalnego wyboru. Na stanowiskach spotkacie przeszkolonych pracowników oraz niewielkie cyfrowe spektrofotometry, które pomogą rozpoznać kolor z np. przyniesionej tkaniny. Odcienie farb róznią się również w zależności od temperatury oświetlenia, dlatego na wydzielonej przestrzeni będziecie mogli nim sterować i w spokoju zastanowić się nad niuansami kolorystycznymi przygotowanych wymalowań.

Oferujemy również komputerowy dobór kolorów lakierów samochodowych, ale to doświadczenie osoby przygotowującej lakier ma największe znaczenie. Pracownik jest w stanie skorygować odczyt spektrofotometru o czynniki atmosferyczne, które wpłynęły na powłokę lakierniczą.

Farby i lakiery mieszamy „od ręki”. Duże zamówienia realizujemy w ciągu 24h.

Lakiery lub farby z mieszalnika możemy nabić w spray, co ułatwia aplikację.

Wykwalifikowanie pracownicy pomogą z doborem koloru i najlepszego produktu.

Dobór koloru farby z próbki

Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, podpowiedzą oraz przygotują dla Państwa farbę w mieszalniku na podstawie przyniesionej próbki. Próbka ta może przybrać formę skrawka materiału, frontu meblowego lub też kawałka czasopisma. Zrobimy, co w naszej mocy, aby idealnie odwzorować kolor i przygotować farbę, która będzie spełniała wszystkie potrzeby malowanych ścian.

W sklepach przy ul. Wielickiej oraz Zakopiańskiej znaczną część powierzchni zajmują dwa stanowiska firm Tikkurila, na których prezentujemy kolory farb dostępne w ofercie. Dodatkowo stworzyliśmy setki próbek kolorystycznych różnych farb i lakierów w dużych rozmiarach. To udogodnienie dla naszych klientów, którzy nie muszą już podejmować decyzji o wyborze koloru, wyłącznie na podstawie wzornika prezentowanego na opakowaniu farby, ale mają do dyspozycji gotowe, wymalowane panele, które w razie potrzeby można obejrzeć w świetle dziennym i sztucznym.

Nie znalazłeś gotowego kolory farby, który pasuje do Twojego projektu? Szukasz specjalisty, który dobierze idealnie kolor do Twojego samochodu?

W naszych sklepach mamy łącznie około 20 mieszalników farb i tynków, a doświadczenie w mieszaniu farb zdobywamy już od ponad trzydziestu lat. Korzystamy z spektrofotometrów, próbników i oferujemy możliwość sprawdzenia koloru w kilku rodzajach oświetlenia.

Opinie naszych klientów

Więcej opinii? Sprawdź co piszą o nas w Google.