• Sklepy z farbami Kraków

Farby Beckers

farby-beckers-logo

Farby Beckers

Beckers – szwedzka marka, która na początku lat ’90 ubiegłego wieku dynamicznie weszła na nasz rynek. Jej historia sięga jednak dużo dalej, bo zaczyna się w 1865 roku w Sztokholmie. Niemiecki chemik zakłada tam swój mały sklep z farbami, który bardzo szybko zamienia na niewielką fabrykę produkującą farby, wciąż inwestując i rozwijając również sklepy.

Szukasz informacji o farbach Beckers?
Masz problem z wyborem?

W naszych sklepach mamy ofertę farb wielu producentów, a nasi sprzedawcy pomogą wybrać te najlepsze. Wyjaśnią niuanse, pokażą wzorniki, pomogą dobrać kolor. Zapraszamy do naszych sklepów z farbami Beckers w Krakowie.

Farby Beckers – historia marki

Na przestrzeni ponad 100 lat Beckers dokonuje wielu przejęć, które pozwalają mu pojawiać się w coraz to nowszych i coraz bardziej oddalonych od siedziby firmy miejscach. Przygoda z ekspansją na rynki zagraniczne zaczyna się w Niemczech i doprowadza firmę Beckers aż na rynki chińskie, a nawet malezyjskie, czy też wietnamskie. Obecnie produkty sygnowane logotypem Becker’s można kupić już na wszystkich kontynentach, ale wciąż najważniejszymi rynkami pozostają Europa oraz Afryka.

Ciekawostką jest fakt, że charakterystyczne logo Beckers’a, czyli tęcza towarzyszy firmie od 1967 roku, oczywiście zmieniając się i dostosowując do istniejących wizualnych standardów.

Obecnie firma Beckers skupia się na produktach do zastosowań w przemyśle, a jej część, która jest poświęcona farbom dekoracyjnym w 2001 roku przejmuje grupa Tikkurila, czyniąc z Beckers’a jedną ze swoich marek.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie Farb Beckers?

Beckers Designer – farba lateksowa, wodorozcieńczalna, dobrze kryjąca, matowa. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, nie zawiera Lotnych Związków Organicznych i dlatego jest bezpieczna dla alergików.
Beckers Designer Aqua – Półmatowa, emalia na bazie żywicy akrylowej. Idealna do zastosowania na powierzchnie drewniane, jak również i metalowe. Kolor biały można nakładać na powierzchnie wewnątrz, jak również na zewnątrz pomieszczeń, natomiast kolorowe emalie tylko wewnątrz.

Z oferty BECKERS polecamy:

Beckers Designer Universal – to wodorozcieńczalna emalia przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania powierzchni drewnianych i drewnopochodnych, takich jak: drewniane zabawki, płyty wiórowe, płyty fornirowane, a także przygotowanych czyli zagruntowanych powierzchni metalowych, a nawet  lamperii i tynków wewnątrz budynków. Polecamy ten produkt do renowacji starych wymalowań.  Zaletą emalii jest możliwość stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz bardzo krótki czas schnięcia ( 1h ). Emalia posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergicznego  i jest polecana do pokoi dziecięcych.

beckers-designer-universal

Opinie naszych klientów

Więcej opinii? Sprawdź co piszą o nas w Google.

Adresy sklepów

Kolor Farby Wielicka 87

Kolor Farby Zakopiańska 58