• Sklepy z farbami Kraków

Farby Malexim

Farby Malexim

Farby Malexim – polska firma działająca na rynku farb i lakierów już 27 lat. Przez cały ten okres Malexim zajmuje się produkcją wysoko specjalistycznych lakierów na powierzchnie metalowe. W drugim dziesięcioleciu swojej działalności firma wprowadziła do produkcji produkty do malowania drewna, tynku oraz ścian.

Szukasz informacji o farbach Malexim?
Masz problem z wyborem?

W naszych sklepach mamy ofertę farb wielu producentów, a nasi sprzedawcy pomogą wybrać te najlepsze. Wyjaśnią niuanse, pokażą wzorniki, pomogą dobrać kolor. Zapraszamy do naszych sklepów z farbami Malexim w Krakowie.

Farby Malexim w Kolor Farby w Krakowie

W naszych sklepach z farbami w Krakowie, przy ul. Wielickiej 87 oraz Zakopiańskiej 58 posiadamy szeroki wybór produktów z Fabryki Farb i Lakierów Malexim. Do najpopularniejszych należą produkty antykorozyjne, które można nakładać na powierzchni przygotowane, a nawet te niecałkowicie oczyszczone z korozji powierzchnie metalowe.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie Farb Malexim?

Malexim to nie tylko produkty do zastosowań przemysłowych, ale także produkty dla klientów indywidualnych. Bez problemu pomalują Państwo swój dach, rynny, konstrukcje stalowe w ogrodzie, jak również powierzchnie drewniane oraz tynki. Szeroka oferta produktów oraz atrakcyjna cena z pewnością zadowolą każdego zainteresowanego profesjonalnymi produktami Malexim.

W ofercie Malexim polecamy:

Cynkal – uniwersalna gruntoemalia akrylowa
Doskonały produkt charakteryzujący się wysoką przyczepnością do podłożą, dobrą siłą krycia, szeroką paletą trwałych kolorów oraz krótkim czasem schnięcia. Idealny do malowania powierzchni stalowych, ocynkowanych, żeliwnych i metali lekkich (aluminium, miedź, mosiądz). Przygotowanych lub nie.
Cynkal to jeden z produktów, który w Malexim powstaje od początku istnienia.

Unidach – farba poliwinylowo-akrylowa do malowania powierzchni ocynkowanych
Unidach to kolejuny sztandarowy produkt Malexim. Idealny do bezpośredniego malowania powierzchni metalowych ocynkowanych takich jak dachy, parapety, rynny. Bogata paleta kolorów (14) sprawia, że każda osoba zainteresowana tym produktem znajdzie kolor idealnie dobrany do swoich potrzeb.

farby-kabe-krakow (3)

Opinie naszych klientów

Więcej opinii? Sprawdź co piszą o nas w Google.

Adresy sklepów

Kolor Farby Wielicka 87

Kolor Farby Zakopiańska 58