• Sklepy z farbami Kraków

Category Archives: Blog

Categories Blog

Kolor Roku – Tikkurila Color Now 2021

Tikkurila Kolor Roku 2021

Ubiegły rok, z pewnością wielu się z nami zgodzi, był nietypowy. Rok pełen niepewności, troski o przyszłość, ale również rok pełen nadziei. Eksperci i analitycy firmy Tikkurila postanowili znaleźć kolor, który idealnie odzwierciedla to właśnie uczucie. Spośród tysięcy kolorów, co jest rzeczą niezwykle trudną, wybrali kolor, który ich zdaniem ma szansę odmienić każde wnętrze, nadać mu niepowtarzalnego klimatu, a przede wszystkim pozytywnie nastroić na nowy rok.

Categories Blog

Zamówienia w trakcie epidemii

Drodzy Klienci,

Aby ułatwić Wam zakupy w naszych placówkach i zminimalizować czas potrzebny na kontakt z pracownikami umożliwiamy zdalne składanie zamówień. Zapraszamy do konsultacji telefonicznych lub mailowych z naszymi sklepami. Sprzedawcy pomogą skompletować zamówienie i prześlą dokumenty do zdalnego opłacenia. Oczywiście opcje płatności zbliżeniowej lub gotówkowej cały czas pozostają dostępne w każdym ze sklepów. Po skompletowaniu zamówienia otrzymuje ono unikalny numer i czeka na odbiór. Istnieje możliwość zdalnego przygotowania farb i tynków z mieszalnika. Zachęcamy do korzystania z tej formy składania zamówień i zapewniamy, że cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Categories Blog

Porad designera z Tikkurila 12.07.2019

Wybór koloru pomieszczeń nie jest łatwy i nie każdy może pozwolić sobie na projekt od architekta lub dekoratora wnętrz. Dlatego wspólnie z Tikkurila organizujemy cykl spotkań z projektantami którzy pomogą dobrać i zgrać kolorystykę mebli, podłóg i ścian.

Categories Blog

Farby Kabe w Kolor Farby

Farby Kabe

Nasza oferta cały czas się powiększa, a jako najlepszy sklep z farbami w Krakowie musimy posiadać w naszych sklepach najlepsze produkty na rynku. Tynki Kabe już od dłuższego czasu posiadamy w swoim asortymencie i cieszą się one dużym zainteresowaniem, ale doskonałą jakość pozostałych produktów z oferty Kabe naprawdę warto poznać.

Categories Blog

Porady kolorystyczne z designerem Tikkurila

Wybór koloru pomieszczeń nie jest łatwy, a jeśli trzeba ze sobą pogodzić kolorystykę mebli, podłóg i ścian może być naprawdę bardzo trudno. Dlatego z przyjemnością zapraszamy w dniu 24.08 w godzinach od 13:00 do 19:00 do naszego sklepu z farbami przy ulicy Wielickiej 87

1 2 3 5