• Sklepy z farbami Kraków

Category Archives: Blog

Categories Blog

Zamówienia w trakcie epidemii

Drodzy Klienci,

Aby ułatwić Wam zakupy w naszych placówkach i zminimalizować czas potrzebny na kontakt z pracownikami umożliwiamy zdalne składanie zamówień. Zapraszamy do konsultacji telefonicznych lub mailowych z naszymi sklepami. Sprzedawcy pomogą skompletować zamówienie i prześlą dokumenty do zdalnego opłacenia. Oczywiście opcje płatności zbliżeniowej lub gotówkowej cały czas pozostają dostępne w każdym ze sklepów. Po skompletowaniu zamówienia otrzymuje ono unikalny numer i czeka na odbiór. Istnieje możliwość zdalnego przygotowania farb i tynków z mieszalnika. Zachęcamy do korzystania z tej formy składania zamówień i zapewniamy, że cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Adresy sklepów

Kolor Farby Wielicka 87

Kolor Farby Zakopiańska 58

Categories Blog

Porad designera z Tikkurila 12.07.2019

Wybór koloru pomieszczeń nie jest łatwy i nie każdy może pozwolić sobie na projekt od architekta lub dekoratora wnętrz. Dlatego wspólnie z Tikkurila organizujemy cykl spotkań z projektantami którzy pomogą dobrać i zgrać kolorystykę mebli, podłóg i ścian.

Categories Blog

Farby Kabe w Kolor Farby

Farby Kabe

Nasza oferta cały czas się powiększa, a jako najlepszy sklep z farbami w Krakowie musimy posiadać w naszych sklepach najlepsze produkty na rynku. Tynki Kabe już od dłuższego czasu posiadamy w swoim asortymencie i cieszą się one dużym zainteresowaniem, ale doskonałą jakość pozostałych produktów z oferty Kabe naprawdę warto poznać.

Categories Blog

Porady kolorystyczne z designerem Tikkurila

Wybór koloru pomieszczeń nie jest łatwy, a jeśli trzeba ze sobą pogodzić kolorystykę mebli, podłóg i ścian może być naprawdę bardzo trudno. Dlatego z przyjemnością zapraszamy w dniu 24.08 w godzinach od 13:00 do 19:00 do naszego sklepu z farbami przy ulicy Wielickiej 87

Categories Blog

Farba do dachu – Tikkurila Climate Cooler

W wolnym tłumaczeniu nowość Tikkurili farby Climate Cooler można przetłumaczyć jako „Schładzacz klimatu”. I nie jest to nazwa na wyrost. Nowe farby do dachów poprzez właściwości odbijające światło słoneczne obniżają temperaturę na poddaszach użytkowych w wyniku zmniejszonego nagrzewania się powierzchni dachu.