• Sklepy z farbami Kraków

Category Archives: Blog

Categories Blog

Jak zabezpieczyć drewno w ogrodzie na zimę?

Jak zabezpieczyć drewno w ogrodzie na zimę?

Drewno to materiał naturalny, który jest podatny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć, mróz i promieniowanie UV. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio zabezpieczyć drewno znajdujące się na zewnątrz, aby przedłużyć jego trwałość i estetyczny wygląd. Prawidłowe zabezpieczenie drewna przed zimą pozwoli przedłużyć jego właściwości użytkowe i sprawi, że w następnym sezonie letnim będzie wyglądało idealnie.

Categories Blog

Jak odświeżyć drewno ogrodowe na wiosnę? Porady

Jak odświeżyć drewno w ogrodzie?

Wiosna to okres, w którym rozpoczynamy prace w ogrodzie, a także przygotowujemy drewniane elementy do ogrodu na nowy sezon. Po okresie zimowym warto zrobić mały przegląd altan, pergol, desek tarasowych i elewacyjnych, a także drewnianych elementów mebli ogrodowych. W razie konieczności ponownej impregnacji tych elementów koniecznie należy przeprowadzić ją dopasowanym do potrzeb drewna produktem. Jak odświeżyć drewno ogrodowe na wiosnę? Garść porad, a co najważniejsze konkretnych rekomendacji produktów, w dalszej części.

Categories Blog

Kolor Roku – Tikkurila Color Now 2021

Tikkurila Kolor Roku 2021

Ubiegły rok, z pewnością wielu się z nami zgodzi, był nietypowy. Rok pełen niepewności, troski o przyszłość, ale również rok pełen nadziei. Eksperci i analitycy firmy Tikkurila postanowili znaleźć kolor, który idealnie odzwierciedla to właśnie uczucie. Spośród tysięcy kolorów, co jest rzeczą niezwykle trudną, wybrali kolor, który ich zdaniem ma szansę odmienić każde wnętrze, nadać mu niepowtarzalnego klimatu, a przede wszystkim pozytywnie nastroić na nowy rok.

Categories Blog

Zamówienia w trakcie epidemii

Drodzy Klienci,

Aby ułatwić Wam zakupy w naszych placówkach i zminimalizować czas potrzebny na kontakt z pracownikami umożliwiamy zdalne składanie zamówień. Zapraszamy do konsultacji telefonicznych lub mailowych z naszymi sklepami. Sprzedawcy pomogą skompletować zamówienie i prześlą dokumenty do zdalnego opłacenia. Oczywiście opcje płatności zbliżeniowej lub gotówkowej cały czas pozostają dostępne w każdym ze sklepów. Po skompletowaniu zamówienia otrzymuje ono unikalny numer i czeka na odbiór. Istnieje możliwość zdalnego przygotowania farb i tynków z mieszalnika. Zachęcamy do korzystania z tej formy składania zamówień i zapewniamy, że cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Categories Blog

Porad designera z Tikkurila 12.07.2019

Wybór koloru pomieszczeń nie jest łatwy i nie każdy może pozwolić sobie na projekt od architekta lub dekoratora wnętrz. Dlatego wspólnie z Tikkurila organizujemy cykl spotkań z projektantami którzy pomogą dobrać i zgrać kolorystykę mebli, podłóg i ścian.

1 2 3 5