• Sklepy z farbami Kraków

Farby Dulux

Farby Dulux

Farby Dulux – Pewnym zaskoczeniem dla każdego będzie informacja, że korzenie firmy Dulux sięgają XVII wieku. W tym właśnie czasie powstały zalążki firmy Akzo Nobel, która jest właścicielem marki Dulux. Firma sprzedaje swoje farby na 80 rynkach na świecie, zaopatrując nie tylko klientów indywidualnych, ale również zajmuje się produkcją farb i lakierów dla przemysłu, budownictwa oraz transportu.

Motto firmy Dulux „Let’s colour” w pełni oddaje sposób myślenia oraz postrzegania barw przez firmę. Obserwując działania firmy oraz jej propozycje kolorystyczne trudno się nie zgodzić, że farby Dulux próbują wyznaczać trendy w dziedzinie farb do ścian dla klientów indywidualnych. Sam Dulux mówi o sobie, iż jego „misją jest dodawanie koloru do życia ludzi”. Każdego roku firma wydaje piękny katalog, w którym prezentuje Kolor Roku oraz przykładowe aranżacje z wykorzystaniem właśnie tego koloru, jak również i inne harmonizujące z nim kolory.

Szukasz informacji o farbach Dulux?
Masz problem z wyborem?

W naszych sklepach mamy ofertę farb wielu producentów, a nasi sprzedawcy pomogą wybrać te najlepsze. Wyjaśnią niuanse, pokażą wzorniki, pomogą dobrać kolor. Zapraszamy do naszych sklepów z farbami Dulux w Krakowie.

Farby Dulux w Kolor Farby w Krakowie

W ofercie naszych sklepów znajdą Państwo farby do wnętrz oraz na zewnątrz. Zapraszamy na ulicę Zakopiańską oraz Wielicką, gdzie mogą Państwo zapoznać się z fakturami, kolorami oraz rodzajami tynków farb lub nabyć testery kolorów. Nasi doradcy udzielą wszelkich niezbędnych informacji zaoferują gotowy produkt lub przygotują dla Państwa w mieszalniku  farby do wnętrz i na zewnątrz, w dowolnym kolorze.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie Dulux?

Dulux to nie tylko najbardziej znana kolekcja farb dekoracyjnych do ścian „Kolory Świata”. To również produkty do kuchni i łazienki, do szybkiej renowacji schodów i podłóg, a nawet kaloryferów. Warto zwrócić również uwagę na szeroki asortyment farb gruntujących i podkładowych dostępnych w ofercie tego producenta.

Polecane farby Dulux

Dulux Kolory Świata – to kolekcja 78 wspaniałych kolorów, inspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata, dostępna w postaci lateksowej emulsji do ścian i sufitów o matowym wykończeniu. Dzięki wyjątkowej formule tworzy bardzo trwałe i odporne na zmywanie powłoki, zachowując idealny wygląd i kolor ścian. Dulux niezmiennie podpowiada trendy kolorów. W tym roku to nadal skandynawskie szarości. W palecie znajduje się aż 15 odcieni do wyboru: od delikatnych jak Okruch Lodu lub Polarna mgiełka do zdecydowanych Grafitowy Zmierzch lub prawie czarna Nocna Wyprawa.

farba-dulux-krakow

Opinie naszych klientów

Więcej opinii? Sprawdź co piszą o nas w Google.

Adresy sklepów

Kolor Farby Wielicka 87

Kolor Farby Zakopiańska 58