• Sklepy z farbami Kraków

Farby Śnieżka

Farby Śnieżka

Farby Śnieżka

Markę Farb Śnieżka i jej flagowego produktu Barwy Natury chyba nikomu nie musimy przedstawiać. Marka ta jest na polskim rynku już ponad 35 lat i jest wiodącą firmą w branży farb i lakierów. Warty zaznaczenia jest fakt, że firma jest całkowicie polska oraz że jako jedyna jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Poza Polską obecna na rynkach: mołdawskim, białoruskim oraz ukraińskim, na których również osiągnęła pozycję lidera w swojej branży. Do Śnieżki należą również takie marki jak: Vidaron, Magnat, czy Foveo. Warto wspomnieć również o społecznym zaangażowaniu firmy i akcjach takich jak: Kolorowe Boiska, Dziecięcy świat w kolorach, czy też o fundacji Śnieżki, która pomaga głównie dzieciom i młodzieży zmagającym się z przeciwnościami losu.

Szukasz informacji o farbach Śnieżka?
Masz problem z wyborem?

W naszych sklepach mamy ofertę farb wielu producentów, a nasi sprzedawcy pomogą wybrać te najlepsze. Wyjaśnią niuanse, pokażą wzorniki, pomogą dobrać kolor. Zapraszamy do naszych sklepów z farbami Śnieżka w Krakowie.

Farby Śnieżka w Kolor Farby w Krakowie

W ofercie naszych sklepów znajdą Państwo farby do wnętrz i na zewnątrz Snieżka. Zapraszamy do naszych sklepów na ulicę Zakopiańską oraz Wielicką, gdzie mogą Państwo zapoznać się z kolorami oraz rodzajami farb Snieżka. Nasi doradcy udzielą wszelkich niezbędnych informacji i przygotują dla Państwa w dowolny kolor w mieszalniku lub zaproponują gotową farbę do wnętrz i na zewnątrz.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie Śnieżki?

ŚNIEŻKA BARWY NATURY – matowa, lateksowa farba do ścian. Dla wielu z naszych klientów wręcz kultowa  linia farb do ścian, która swój sukces zawdzięcza dużej sile krycia, wysokiej wydajności oraz trwałości koloru na pomalowanych powierzchniach. Nadaje się do malowania każdej ściany, od płyt kartonowo-gipsowych, aż po ściany cementowo-wapienne. Dostępna w wielkości 2,5 oraz 5l, w 48 kolorach gotowych.

Wybrane produkty Śnieżka

ŚNIEŻKA NA RDZĘ – Produkt typu 3w1, czyli grunt, farba podkładowa oraz nawierzchniowa. Odporna na warunki atmosferyczne, do zastosowania bezpośrednio na rdzę oraz posiadająca w składzie Teflon. Do wykorzystania przy malowaniu bram, ogrodzeń, bram garażowych, maszynach rolniczych, balustradach. Dostępna w opakowaniach 200ml, 650ml oraz 2,5l, w kolorze białym oraz w 39 gotowych kolorach.

sniezka-na-rdze-krakow

Opinie naszych klientów

Więcej opinii? Sprawdź co piszą o nas w Google.

Adresy sklepów

Kolor Farby Wielicka 87

Kolor Farby Zakopiańska 58