• Sklepy z farbami Kraków

Kolor Roku – Tikkurila Color Now 2021

Tikkurila Kolor Roku 2021

Ubiegły rok, z pewnością wielu się z nami zgodzi, był nietypowy. Rok pełen niepewności, troski o przyszłość, ale również rok pełen nadziei. Eksperci i analitycy firmy Tikkurila postanowili znaleźć kolor, który idealnie odzwierciedla to właśnie uczucie. Spośród tysięcy kolorów, co jest rzeczą niezwykle trudną, wybrali kolor, który ich zdaniem ma szansę odmienić każde wnętrze, nadać mu niepowtarzalnego klimatu, a przede wszystkim pozytywnie nastroić na nowy rok.

Delikatny błękit kolorem roku Tikkurila

Kolorem roku marki Tikkurila został Y354 Cumulus, czyli delikatny, kojący błękit. Patrząc na niego widzimy bezchmurne niebo, które pojawia się po burzy, spokojne morze o gładkiej tafli po sztormie. Cumulus to idealny kolor dla optymistów i wszystkich, którzy za pomocą koloru we wnętrzu chcą wprowadzić do niego powiew świeżości.
Aby ułatwić miłośnikom koloru wpasowanie Cumulusa w swoje wnętrza, a jednocześnie pokazać możliwości aranżacyjne, Tikkurila przygotowała również cały zestaw kolorów uzupełniających, a wśród nich mamy:

  • Y381 Aloe – kojąca i świeża zieleń
  • N378 Ficus – ciemna zieleń doskonale podkreślająca pozostałe barwy i nadająca wnętrzu głębi
  • L429 Indigo – stonowany i głęboki odcień oceanu
  • H405 Doll – delikatny, a zarazem komponujący się z każdym kolorem w kolekcji
  • M425 Beetroot – charakterny burak, nasycona barwa soku ze świeżych buraków
  • K480 Tamarix – ciepły beż z nutą szarości, idealny kolor dopełniający
  • G481 Mirage – jasna szarość, delikatna i spokojna
  • S311 Heat – ciemnopomarańczowy odcień zachodzącego słońca
  • S329 Freesia – radosny róż, barwa intensywnie pachnącego, bukietowego kwiatu – kolor kontrastowy do koloru Cumulus

Kolor roku Tikkurila

Szeroki wybór najwyższej jakości farb w Kolor Farby

W naszych sklepach oferujemy produkty wysokiej jakości, w tym między innymi posiadamy pełną ofertę farb do ścian Tikkurila. Wśród nich znajdziecie kolor Cumulus, jak i inne kolory uzupełniające. Co ważne, w naszych sklepach poza doskonałej jakości farbami otrzymacie profesjonalne doradztwo w zakresie efektywnego malowania ścian w waszych wnętrzach. Nasi sprzedawcy podpowiedzą Wam, jaką farbę wybrać, aby uzyskać najlepszy efekt, jakie akcesoria dokupić, aby malowanie można było przeprowadzić we własnym zakresie, a przede wszystkim doradzą, kiedy i w jaką farbę warto zainwestować i które marki farb są warte zainteresowania.

ProTip! Zainteresowanym powiemy, dlaczego farby z tym samym logotypem, ale kupowane w markecie i u nas, to całkiem inne produkty!

W naszej firmie zajmujemy się sprzedażą farb już ponad 30 lat i znamy produkty, które posiadamy w sprzedaży. Znamy ich właściwości, wiemy, jakie umiejętności w malowaniu trzeba posiadać, aby w pełni wykorzystać potencjał danej farby i chętnie podpowiadamy klientom niezorientowanym w temacie farb i lakierów. Dla nas najważniejsze jest, aby naszych klientów cieszył efekt końcowy we wnętrzu, a jakość farb użytych do malowania pozwalała im cieszyć się ich pięknem na bardzo długi czas.
Dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów i weryfikacji wybranego koloru farby przed dokonaniem zakupu. Często kolor prezentowany ma stronach internetowych może się różnić od rzeczywistego koloru farby. Ma na to wpływ wiele czynników, ale wśród najważniejszych możemy wskazać różne ustawienia monitora, a także znaczący wpływ światła dziennego w trakcie oglądania wybranego koloru i oglądania rzeczywistego wymalowania.