logo sklepów z farbami Kolor Farby w Krakowie

Sklep z farbami Kraków

ul. Wielicka 87, Kraków

tel. 12-265-70-85

wielicka@kolorfarby.com.pl

ul. Zakopiańska 58, Kraków

tel.12-269-02-79

zakopianska@kolorfarby.com.pl

Blog

Farba do dachu – Tikkurila Climate Cooler

W wolnym tłumaczeniu nowość Tikkurili farby Climate Cooler można przetłumaczyć jako „Schładzacz klimatu”. I nie jest to nazwa na wyrost. Nowe farby do dachów poprzez właściwości odbijające światło słoneczne obniżają... więcej »

Nowość! Tikkurila Optiva white

Tikkurila white Z przyjemnością prezentujemy informację dla wszystkich tych którym nie wystarcza biały śnieg za oknem. W naszej ofercie pojawiła się najnowszej generacji farba o wyjątkowo głębokim odcieniu bieli, rozświetlającym i powiększającym... więcej »

Ekologia i bezpieczeństwo dla klientów Tikkurila

Tikkurila ecolabel Poniżej cytujemy komunikat wydany przez firmę Tikkurila dotyczący otrzymanego certyfikatu Ecolabel, jednocześnie jesteśmy bardzo zadowoleni że produkty które sprzedajemy w naszych sklepach są przyjazne dla środowiska i alergików. „Nacisk jaki... więcej »

Marka Tikkurila zdobywa kolejne nagrody!

Tikkurila - Laur konsumenta Pragniemy podzielić się z Państwem nową informacją, która zaledwie kilka dni temu zelektryzowała firmę Tikkurila. Z wielką przyjemnością przyjęliśmy nagrodę przyznaną nam od naszych klientów. Otrzymaliśmy nagrodę Laur Konsumenta –... więcej »

Ognioochronne farby do drewna

Ognioochronne farby Ogień to suma obserwowalnych zjawisk towarzyszących na ogół fizykochemicznemu procesowi spalania. Natomiast pożarem nazywa się niekontrolowany proces spalania w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Warunkiem zapoczątkowania pożaru (podobnie jak w procesie... więcej »

Dulux, Beckers i Śnieżka w niskich cenach

Wietrzymy magazyny Od dwóch dni mamy jesień, co skłoniło nas do posezonowych porządków w magazynach. Jeśli w niedalekiej przyszłości czeka Was malowanie wnętrz farbami emulsyjnymi to zapraszamy do naszych sklepów.... więcej »

Aplikacje mobilne dla amatorów malowania ścian

Aplikacje mobilne do malowania ścian Dzisiejszy post będzie dla tych, którzy uwielbiają ułatwiać sobie życie aplikacjami dostępnymi na smartphony. Gdy zaczynałem poszukiwania tychże aplikacji miałem nadzieję, że producenci farb i lakierów nie zawiodą mnie i... więcej »