logo sklepów z farbami Kolor Farby w Krakowie

Sklep z farbami Kraków

ul. Wielicka 87, Kraków

tel. 12-265-70-85

wielicka@kolorfarby.com.pl

ul. Zakopiańska 58, Kraków

tel.12-269-02-79

zakopianska@kolorfarby.com.pl

Blog

Farba do dachu – Tikkurila Climate Cooler

W wolnym tłumaczeniu nowość Tikkurili farby Climate Cooler można przetłumaczyć jako „Schładzacz klimatu”. I nie jest to nazwa na wyrost. Nowe farby do dachów poprzez właściwości odbijające światło słoneczne obniżają... więcej »

Nowość! Tikkurila Optiva white

Tikkurila white Z przyjemnością prezentujemy informację dla wszystkich tych którym nie wystarcza biały śnieg za oknem. W naszej ofercie pojawiła się najnowszej generacji farba o wyjątkowo głębokim odcieniu bieli, rozświetlającym i powiększającym... więcej »

Ekologia i bezpieczeństwo dla klientów Tikkurila

Tikkurila ecolabel Poniżej cytujemy komunikat wydany przez firmę Tikkurila dotyczący otrzymanego certyfikatu Ecolabel, jednocześnie jesteśmy bardzo zadowoleni że produkty które sprzedajemy w naszych sklepach są przyjazne dla środowiska i alergików. „Nacisk jaki... więcej »

Marka Tikkurila zdobywa kolejne nagrody!

Tikkurila - Laur konsumenta Pragniemy podzielić się z Państwem nową informacją, która zaledwie kilka dni temu zelektryzowała firmę Tikkurila. Z wielką przyjemnością przyjęliśmy nagrodę przyznaną nam od naszych klientów. Otrzymaliśmy nagrodę Laur Konsumenta –... więcej »

Ognioochronne farby do drewna

Ognioochronne farby Ogień to suma obserwowalnych zjawisk towarzyszących na ogół fizykochemicznemu procesowi spalania. Natomiast pożarem nazywa się niekontrolowany proces spalania w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Warunkiem zapoczątkowania pożaru (podobnie jak w procesie... więcej »

Dulux, Beckers i Śnieżka w niskich cenach

Wietrzymy magazyny Od dwóch dni mamy jesień, co skłoniło nas do posezonowych porządków w magazynach. Jeśli w niedalekiej przyszłości czeka Was malowanie wnętrz farbami emulsyjnymi to zapraszamy do naszych sklepów.... więcej »